Daha önce çalıştığınız firmalar yüklerinizi zamanında teslim etmediğinde aracın lastiğinin patladığını veya arıza yaptığını mı söylediler? Aslında işin aslı size iletilen şekilde olmayabilir. 

Dota Logistics her şeyden önce GÜVEN taşır. 

Amacımız iş ortaklarımızın lojistik hizmet alırken gözlerinin arkada kalmamasını sağlamak ve belirtilen yer ve zamanda orada olup yüzlerde ufak bir tebessüm oluşturabilmektir.

Daha önce tesisinize girişini yasakladığınız sürücü oldu mu?

Dota Logistics bünyesinde süreçlerinizin tamamında sizlere destek olacak sürücüler bulunmaktadır. Mevcut kurallarınızın da ötesinde tüm operasyonunuza saygılı ve her şeyden önce kendi iş sağlığı ve güvenliğini düşünen sürücülerle çalışmak yaptığınız işi daha da keyifli hale getirecektir. 

Sürücülerimiz iş başı yapmadan önce mesleki eğitimler, işbaşı eğitimleri, yük güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleriyle donatılarak diğer teknik eğitimleriyle birlikte periyodik olarak tüm bilgileri tazelemektedirler.

Güçlü Filo Güçlü Hizmet

Bünyemizde bulunan +200 çekici ve mega treyler ile Avrupa ve Türkiye’de lojistiğin gücünü bizimle hissedin. 

EN 12642-XL standartlarında Lift Master özelliğiyle treyler yüksekliğini ayarlayarak yüklerinizi ve çalışanlarınızı riske atmayacak şekilde rahat yükleme yapın. Daha fazla ürünü sabit maliyetle taşıyarak fiyat avantajının getirdiği rekabet gücünü kulanın. 

Yeterki arkanızda Dota Logistics olsun, ulaşamayacağınız nokta kalmasın!